Nurdil Teknik Soğutma A.Ş.

Nurdil Teknik Soğutma A.Ş. 1965 yılında, firmamızın onursal başkanı Nurettin DİLBER tarafından kurulmuştur. Sonraki yıllarda Ankara ve civarında buzdolabı servis ve bakım hizmetleri veren bir işletme olarak faaliyet gösterirken, firmamız devam eden yıllarda ağırlıklı olarak İç Anadolu Bölgesinde bakkal, pastane, lokanta ve kasap tipi buzdolaplarının satış ve bakım işlemlerini de gerçekleştirmeye başlamıştır.

1991 yılında Ankara-Sincan 1.Organize Sanayi Bölgesindeki tesislerine geçmiştir. Firmamız bu tarihten itibaren CNC kontrollü makineleriyle günümüz kalitesine uygun olarak üretim yapmakta ve ülkemizin birçok yerel ve ulusal süpermarket zincirine yüksek kalitedeki ürünleriyle hizmet vermektedir. Bununla birlikte üretiminin yarısını yurtiçi pazarına sunan firmamız, diğer yarısı ile de halen 25’in üzerinde ülkeye ihracat gerçekleştirerek ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

Nurdil Teknik Soğutma A.Ş. 2014 yılında Soğuk oda panelleri imalatı ve içten motorlu derin dondurucu imalatlarını, yapılan son yatırımları ile hayata geçirmiş olup süpermarketler için soğutma ekipmanlarında eksiksiz ürün çeşitliliği ile sektöre daha iyi hizmet verme gayesinde önemli bir aşama daha kat etmiştir.

Nurdil Teknik Soğutma A.Ş. bugün, Sincan Organize Sanayi Bölgesindeki 3 fabrikası, 61.000 m2 kapalı alanı ve 300 çalışanı ile teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve yeni teknolojileri hızlıca üretim süreçlerine katarak çalışmalarını devam ettirmektedir.